Підписуйтесь на нас:

Зимова Першість 2023-2024 р.р.

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди

2-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 ФК "Реал-Фарма" 3 2 0 1 6:1 24
2 ДЮФК "Атлетик" 3 2 1 0 9:4 22
3 Тріумфатор 3 1 1 1 5:3 19
4 Елемент 3 1 0 2 4:5 19
5 ФК "Малиновськ" 3 1 1 1 6:8 13
6 Гектар 3 0 1 2 4:13 9

Група B

І В Н П Г О
1 Аркадія 4 2 1 1 5:3 17
2 ДЮФК "Чорноморець" 4 2 0 2 6:5 12
3 Kraft 3 1 2 0 5:3 12
4 Морська Академія 4 3 0 1 4:2 11
5 Олімп 3 0 1 2 2:5 9
6 Агротім 3 2 0 1 3:2 7
7 ФСК "Хаджибей U16" 3 1 0 2 2:5 4
8 Олімпік 2 0 0 2 0:2 1

1-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 ФК "Реал-Фарма" 6 6 0 0 20:2 18
2 ДЮФК "Атлетик" 6 5 0 1 19:3 15
3 ФК "Малиновськ" 5 3 0 2 21:7 9
4 Kraft 5 2 1 2 6:6 7
5 ДЮФК "Чорноморець" 6 2 0 4 8:18 6
6 Морська Академія 6 0 2 4 6:20 2
7 Олімпік 6 0 1 5 3:27 1
8 . 0 0 0 0 0:0 0

Група B

І В Н П Г О
1 Елемент 6 5 1 0 16:1 16
2 Тріумфатор 6 5 0 1 29:4 15
3 Аркадія 6 3 1 2 12:16 10
4 Гектар 6 2 2 2 12:11 8
5 Олімп 6 2 2 2 7:12 8
6 ФСК "Хаджибей U16" 6 0 1 5 4:17 1
7 Агротім 6 0 1 5 4:23 1
8 . 0 0 0 0 0:0 0
Тур Final
10.05.2024 ІВАН ФК "Реал-Фарма" -:- Елемент
Тур 1/2
07.05.2024 с. Усатове Тріумфатор -:- ДЮФК "Атлетик"
Тур 1/4
Дата не введена ФК "Реал-Фарма" 2:0 Тріумфатор
Дата не введена ДЮФК "Атлетик" 1:3 Елемент
Дата не введена Аркадія 2:1 Морська Академія
Дата не введена Kraft 4:1 Олімпік
Тур 1/8
Дата не введена ФК "Малиновськ" 1:2 Тріумфатор
Дата не введена Елемент 10:1 Гектар
Дата не введена Морська Академія 4:0 Олімп
Дата не введена Олімпік 3:1 Агротім
Тур 7
Група B
20.03.2024 Аркадія 0:1 ДЮФК "Чорноморець"
13.03.2024 Kraft 2:0 ФСК "Хаджибей U16"
Тур 6
Група B
07.04.2024 Kraft -:- Агротім
09.03.2024 ФСК "Хаджибей U16" 0:2 Морська Академія
Тур 5
Група A
14.03.2024 ФК "Реал-Фарма" 5:0 Гектар
Група B
31.03.2024 Морська Академія 1:0 Агротім
21.03.2024 Kraft 1:1 Олімп
17.03.2024 Аркадія 1:0 Олімпік
02.03.2024 ФСК "Хаджибей U16" 2:1 ДЮФК "Чорноморець"
Тур 4
Група A
28.03.2024 Тріумфатор 3:0 ФК "Малиновськ"
Група B
04.04.2024 ФСК "Хаджибей U16" -:- Олімпік
03.04.2024 Kraft 2:2 Аркадія
23.03.2024 Морська Академія 1:0 Олімп
Дата не введена Агротім 2:1 ДЮФК "Чорноморець"
Тур 3
Група A
20.03.2024 Гектар 4:4 ФК "Малиновськ"
14.03.2024 ДЮФК "Атлетик" 2:2 Тріумфатор
01.03.2024 Елемент 1:0 ФК "Реал-Фарма"
Група B
30.03.2024 ДЮФК "Чорноморець" 3:1 Олімп
24.03.2024 Агротім 1:0 Олімпік
Тур 2
Група A
27.03.2024 Елемент 2:3 ДЮФК "Атлетик"
Група B
09.03.2024 Морська Академія 0:2 Аркадія
Тур 1
Група A
24.03.2024 ДЮФК "Атлетик" 4:0 Гектар
23.03.2024 ФК "Малиновськ" 2:1 Елемент
07.03.2024 ФК "Реал-Фарма" 1:0 Тріумфатор
Тур 7
Група A
16.03.2024 Олімпік 1:1 Морська Академія
22.02.2024 ДЮФК "Атлетик" 2:0 Kraft
17.02.2024 ФК "Малиновськ" 5:0 Морська Академія
17.02.2024 Олімпік 1:7 ДЮФК "Атлетик"
16.02.2024 ФК "Реал-Фарма" 1:0 Kraft
10.02.2024 Морська Академія 1:4 ДЮФК "Атлетик"
07.02.2024 ДЮФК "Чорноморець" 4:1 Олімпік
27.01.2024 ФК "Малиновськ" 9:0 Олімпік
27.01.2024 Морська Академія 1:5 ФК "Реал-Фарма"
27.01.2024 ДЮФК "Чорноморець" 1:3 Kraft
Група B
10.03.2024 Агротім 2:2 ФСК "Хаджибей U16"
06.03.2024 Аркадія 3:0 Агротім
28.02.2024 Олімп 1:1 Гектар
27.02.2024 Аркадія 0:8 Тріумфатор
22.02.2024 Тріумфатор 8:1 Агротім
17.02.2024 Агротім 1:2 Олімп
13.02.2024 Агротім 0:3 Елемент
08.02.2024 Гектар 0:3 Тріумфатор
03.02.2024 ФСК "Хаджибей U16" 0:3 Гектар
01.02.2024 ФСК "Хаджибей U16" 0:3 Елемент
Тур 5
Група A
03.02.2024 Морська Академія 1:3 ДЮФК "Чорноморець"
Тур 4
Група A
03.02.2024 ДЮФК "Атлетик" 3:0 ФК "Малиновськ"
Група B
02.02.2024 Гектар 5:0 Агротім
01.02.2024 Тріумфатор 4:1 ФСК "Хаджибей U16"
31.01.2024 Олімп 0:0 Елемент
25.01.2024 Елемент 2:0 Тріумфатор
Тур 3
Група A
20.01.2024 ДЮФК "Атлетик" 3:0 ДЮФК "Чорноморець"
20.01.2024 Олімпік 0:5 ФК "Реал-Фарма"
Група B
27.01.2024 ФСК "Хаджибей U16" 1:3 Олімп
27.01.2024 Гектар 3:3 Аркадія
20.01.2024 Елемент 4:1 Аркадія
Тур 2
Група A
20.01.2024 Kraft 2:2 Морська Академія
14.01.2024 ДЮФК "Чорноморець" 0:6 ФК "Малиновськ"
24.12.2023 ФК "Реал-Фарма" 1:0 ДЮФК "Атлетик"
Група B
18.01.2024 Тріумфатор 6:0 Олімп
27.12.2023 Гектар -:- .
24.12.2023 Аркадія 2:0 ФСК "Хаджибей U16"
Тур 1
Група A
30.12.2023 с. Усатове ФК "Малиновськ" 1:4 ФК "Реал-Фарма"
17.12.2023 Kraft 1:0 Олімпік
17.12.2023 ФК "Реал-Фарма" 4:0 ДЮФК "Чорноморець"
Група B
23.12.2023 Елемент 4:0 Гектар
20.12.2023 . -:- ФСК "Хаджибей U16"
17.12.2023 Аркадія 3:1 Олімп

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 1
Група B
20.12.2023 19:00 . -:- ФСК "Хаджибей U16"
Тур 2
Група B
27.12.2023 19:00 Гектар -:- .
Тур 7
Група A
Дата не введена ДЮФК "Чорноморець" -:- .
Дата не введена Морська Академія -:- .
Дата не введена Kraft -:- ФК "Малиновськ"
Дата не введена . -:- Kraft
Дата не введена ФК "Реал-Фарма" -:- .
Дата не введена . -:- ФК "Малиновськ"
Дата не введена ДЮФК "Атлетик" -:- .
Дата не введена . -:- Олімпік
Група B
Дата не введена Елемент -:- .
Дата не введена Олімп -:- .
Дата не введена . -:- Аркадія
Дата не введена . -:- Тріумфатор
Дата не введена . -:- Агротім
Тур 1
Група B
Дата не введена Олімп -:- ФСК "Хаджибей U16"
Дата не введена ДЮФК "Чорноморець" -:- Морська Академія
Дата не введена Олімпік -:- Kraft
Дата не введена Аркадія -:- Агротім
Тур 2
Група A
Дата не введена ФК "Малиновськ" -:- ФК "Реал-Фарма"
Дата не введена Гектар -:- Тріумфатор
Група B
Дата не введена Агротім -:- ФСК "Хаджибей U16"
Дата не введена Олімп -:- Олімпік
Дата не введена ДЮФК "Чорноморець" -:- Kraft
Тур 3
Група B
Дата не введена Морська Академія -:- Kraft
Дата не введена Аркадія -:- ФСК "Хаджибей U16"
Тур 4
Група A
Дата не введена ФК "Реал-Фарма" -:- ДЮФК "Атлетик"
Дата не введена Елемент -:- Гектар
Група B
04.04.2024 18:00 ФСК "Хаджибей U16" -:- Олімпік
Тур 5
Група A
Дата не введена Тріумфатор -:- Елемент
Дата не введена ДЮФК "Атлетик" -:- ФК "Малиновськ"
Тур 6
Група B
Дата не введена Олімпік -:- ДЮФК "Чорноморець"
Дата не введена Олімп -:- Аркадія
Тур 7
Група B
Дата не введена Олімп -:- Агротім
Дата не введена Олімпік -:- Морська Академія
Тур 1/6
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Тур 1/3
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Тур 1/2
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Тур Final
Дата не введена -:-
Тур 1/8
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена Олімпік -:- Морська Академія
Дата не введена -:-
Тур 1/2
07.05.2024 18:30 с. Усатове Тріумфатор -:- ДЮФК "Атлетик"
Дата не введена Аркадія -:- Kraft
Тур Final
10.05.2024 18:00 ІВАН ФК "Реал-Фарма" -:- Елемент