Підписуйтесь на нас:

Зимнее первенство. Первая лига

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри

Турнірна таблиця

І В Н П Г О
1 Титан Одеса 11 10 0 1 44:13 30
2 ФК «Реал-Фарма-2» 11 10 0 1 40:7 30
3 ФК ТО4КА 11 9 1 1 40:7 28
4 Витязь 11 7 2 2 30:17 23
5 "Острівне" (Олімп) 11 4 3 4 15:28 15
6 Империя Холода (Подольск) 9 4 2 3 19:18 14
7 Аркадия 10 3 2 5 19:23 11
8 Элемент 11 3 2 6 18:27 11
9 Альфа-Пак 8 3 0 5 10:18 9
10 ARAB United 10 2 3 5 15:24 9
11 ФК "Варна" 10 2 1 7 10:27 7
12 Пірати 9 1 4 4 15:21 7
13 Трилюкс 9 1 2 6 14:31 5
14 СК «Измаил» 11 1 0 10 16:44 3

Шахматка

Тур 13
20.02.2022 УТБ Архитекторская "Острівне" (Олімп) 1:0 Аркадия
19.02.2022 УТБ Архитекторская Витязь 4:0 СК «Измаил»
19.02.2022 УТБ Архитекторская ФК "Варна" 1:2 Империя Холода (Подольск)
17.02.2022 УТБ Отрада Пірати 1:1 Аркадия
16.02.2022 УТБ Архитекторская ФК ТО4КА 4:0 Трилюкс
16.02.2022 УТБ Отрада ФК "Варна" 0:0 ARAB United
16.02.2022 УТБ Отрада Титан Одеса 1:0 ФК «Реал-Фарма-2»
29.01.2022 УТБ Архитекторская Империя Холода (Подольск) -:- ФК «Реал-Фарма-2»
Тур 11
26.02.2022 УТБ "Архитекторская" Трилюкс -:- "Острівне" (Олімп)
26.02.2022 УТБ Архитекторская ФК "Варна" -:- Элемент
26.02.2022 УТБ "Архитекторская" Империя Холода (Подольск) -:- Витязь
26.02.2022 УТБ "Архитекторская" Титан Одеса -:- ФК ТО4КА
24.02.2022 УТБ "Архитекторская" ARAB United -:- Пірати
24.02.2022 УТБ "Отрада" Аркадия -:- Трилюкс
22.02.2022 УТБ "Архитекторская" Альфа-Пак 0:5 ФК «Реал-Фарма-2»
Тур 10
12.02.2022 УТБ "Архитекторская" Аркадия 2:4 Титан Одеса
12.02.2022 УТБ "Архитекторская" СК «Измаил» 1:0 ФК "Варна"
12.02.2022 УТБ "Архитекторская" ARAB United 2:2 Империя Холода (Подольск)
10.02.2022 УТБ "Архитекторская" Альфа-Пак 0:3 Витязь
10.02.2022 УТБ "Отрада" "Острівне" (Олімп) 3:3 Пірати
10.02.2022 УТБ "Отрада" ФК «Реал-Фарма-2» 2:1 Трилюкс
09.02.2022 УТБ "Архитекторская" Элемент 0:0 ФК ТО4КА
Тур 9
05.02.2022 УТБ "Архитекторская" Элемент 2:3 Аркадия
05.02.2022 УТБ "Архитекторская" Империя Холода (Подольск) 0:3 Титан Одеса
04.02.2022 УТБ Архитекторская Трилюкс 4:2 СК «Измаил»
03.02.2022 УТБ Архитекторская Витязь 4:2 ARAB United
03.02.2022 УТБ "Отрада" Пірати 0:2 ФК «Реал-Фарма-2»
02.02.2022 УТБ "Архитекторская" ФК ТО4КА 5:0 ФК "Варна"
Тур 8
05.02.2022 УТБ "Архитекторская" Пірати 5:3 Альфа-Пак
30.01.2022 УТБ "Архитекторская" "Острівне" (Олімп) 3:2 Элемент
15.01.2022 УТБ "Архитекторская" Титан Одеса 5:3 СК «Измаил»
02.01.2022 УТБ Архитекторская Альфа-Пак -:- ФК ТО4КА
Тур 7
05.03.2022 УТБ "Архитекторская" Империя Холода (Подольск) -:- Трилюкс
23.01.2022 УТБ "Архитекторская" СК «Измаил» 2:7 Аркадия
23.01.2022 УТБ "Архитекторская" "Острівне" (Олімп) 0:2 Альфа-Пак
22.01.2022 УТБ «Архитекторская» Титан Одеса 7:0 Трилюкс
22.01.2022 УТБ «Архитекторская» Империя Холода (Подольск) 0:6 ФК ТО4КА
20.01.2022 УТБ "Архитекторская" Пірати 2:2 Элемент
20.01.2022 УТБ "Отрада" ARAB United 2:4 Титан Одеса
19.01.2022 УТБ "Архитекторская" ФК «Реал-Фарма-2» 5:0 ФК "Варна"
18.01.2022 УТБ "Архитекторская" ФК ТО4КА 4:1 Витязь
08.01.2022 УТБ "Архитекторская" Витязь 3:1 Элемент
Тур 6
16.01.2022 УТБ "Архитекторская" Аркадия 1:2 Альфа-Пак
15.01.2022 УТБ "Архитекторская" Элемент 1:7 Империя Холода (Подольск)
14.01.2022 УТБ "Архитекторская" Трилюкс 2:5 ФК "Варна"
13.01.2022 УТБ "Архитекторская" Пірати 0:3 ФК ТО4КА
12.01.2022 УТБ "Отрада" "Острівне" (Олімп) 1:7 Титан Одеса
09.01.2022 СК «Измаил» 2:4 ARAB United
05.01.2022 УТБ "Архитекторская" Витязь 0:0 "Острівне" (Олімп)
Тур 5
25.12.2021 УТБ "Архитекторская" Альфа-Пак 0:1 Империя Холода (Подольск)
25.12.2021 УТБ "Архитекторская" СК «Измаил» 2:3 "Острівне" (Олімп)
24.12.2021 УТБ "Архитекторская" Элемент 2:0 Трилюкс
23.12.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Варна" 2:1 Пірати
23.12.2021 УТБ "Отрада" Титан Одеса 1:3 Витязь
22.12.2021 УТБ "Отрада" Аркадия 0:5 ФК «Реал-Фарма-2»
21.12.2021 УТБ "Архитекторская" ФК ТО4КА 2:0 ARAB United
Тур 4
18.12.2021 УТБ "Архитекторская" ARAB United 1:1 "Острівне" (Олімп)
18.12.2021 УТБ "Архитекторская" Альфа-Пак 1:3 Титан Одеса
16.12.2021 УТБ "Архитекторская" Витязь 3:1 ФК "Варна"
16.12.2021 УТБ "Отрада" Трилюкс 2:2 Пірати
15.12.2021 УТБ "Отрада" Аркадия 2:5 ФК ТО4КА
14.12.2021 УТБ "Архитекторская" Элемент 1:3 ФК «Реал-Фарма-2»
Тур 3
19.12.2021 УТБ "Архитекторская" Аркадия 1:1 Империя Холода (Подольск)
18.12.2021 УТБ "Архитекторская" ФК ТО4КА 5:0 СК «Измаил»
12.12.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Варна" 0:2 Аркадия
11.12.2021 УТБ "Архитекторская" Элемент 0:3 Титан Одеса
11.12.2021 УТБ "Архитекторская" СК «Измаил» 0:2 Альфа-Пак
09.12.2021 УТБ "Архитекторская" ФК «Реал-Фарма-2» 6:0 "Острівне" (Олімп)
09.12.2021 УТБ "Отрада" Трилюкс 4:4 Витязь
07.12.2021 УТБ "Архитекторская" ФК «Реал-Фарма-2» 6:0 ARAB United
Тур 2
06.12.2021 УТБ "Отрада" Витязь 3:1 Пірати
04.12.2021 УТБ "Архитекторская" СК «Измаил» 2:5 Элемент
04.12.2021 с. Маяки "Острівне" (Олімп) 2:1 Империя Холода (Подольск)
02.12.2021 УТБ "Архитекторская" Трилюкс 1:3 ARAB United
02.12.2021 УТБ "Отрада" Титан Одеса 6:1 ФК "Варна"
01.12.2021 ИВАН ФК ТО4КА 2:3 ФК «Реал-Фарма-2»
Тур 1
21.01.2022 УТБ "Архитекторская" ФК «Реал-Фарма-2» 3:2 Витязь
27.11.2021 УТБ "Архитекторская" Империя Холода (Подольск) 5:2 СК «Измаил»
25.11.2021 УТБ "Отрада" "Острівне" (Олімп) 1:4 ФК ТО4КА
24.11.2021 УТБ "Архитекторская" ARAB United 1:2 Элемент

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Моторний Олексій Титан Одеса 6 8 1.33
Ратушняк Евгений ФК «Реал-Фарма-2» 5 8 1.6
Морозов Александр Империя Холода (Подольск) 5 5 1
Лозинский Сергей Титан Одеса 5 5 1
Гузенко Віталій Титан Одеса 7 5 0.71
Барсуков Сергей ФК ТО4КА 2 4 2
Юрковский Сергей Империя Холода (Подольск) 5 4 0.8
Киров Максим Элемент 7 4 0.57
Луфаренко Максим ФК ТО4КА 4 4 1
Лиховидов Николай ФК «Реал-Фарма-2» 6 4 0.67
Радыш Михаил Империя Холода (Подольск) 5 4 0.8
Райлян Сергей СК «Измаил» 6 4 0.67
Машнин Александр Витязь 5 3 0.6
Булганин Максим Витязь 5 3 0.6
Захарченко Ярослав ФК «Реал-Фарма-2» 4 3 0.75
Алгудди Мохамед ARAB United 3 3 1
Фаюк Андрей Витязь 4 3 0.75
Губанов Максим Элемент 7 3 0.43
Кравчук Юрий Витязь 7 3 0.43
Делиергиев Александр ФК "Варна" 4 3 0.75
Марков Алексей Титан Одеса 4 3 0.75
Марков Максим Аркадия 4 2 0.5
Лысков Даниил ФК ТО4КА 5 2 0.4
Ткачук Сергей Пірати 3 2 0.67
Войников Илья Титан Одеса 7 2 0.29
Джугели Георгий "Острівне" (Олімп) 7 2 0.29
Згура Никита "Острівне" (Олімп) 7 2 0.29
Кирницкий Андрей Аркадия 4 2 0.5
Попов Иван Альфа-Пак 5 2 0.4
Опря Роман ФК «Реал-Фарма-2» / ФК ТО4КА 7 2 0.29
Косенко Александр Трилюкс 4 2 0.5
Пилка Никита ФК ТО4КА 6 2 0.33
Мусиенко Александр Трилюкс 2 2 1
Бондаренко Алексей ФК ТО4КА 2 2 1
Кондратюк Егор ФК ТО4КА 3 2 0.67
Онуфрак Денис ФК «Реал-Фарма-2» 4 2 0.5
Маринов Владислав СК «Измаил» 5 2 0.4
Ефимов Виктор Трилюкс 6 2 0.33
Барбус Александр ФК "Варна" 3 2 0.67
Бобок Богдан Аркадия 2 2 1
Нудный Сергей ФК ТО4КА 3 2 0.67
Коллинс Йапарама Титан Одеса 2 2 1
Федорченко Игорь ФК «Реал-Фарма-2» 4 2 0.5
Рябцев Сергей Пірати 3 2 0.67
Игнатенко Владислав ФК «Реал-Фарма-2» 4 1 0.25
Воробьев Дмитрий Элемент / ФК «Реал-Фарма-2» 4 1 0.25
Омелян Александр ФК «Реал-Фарма-2» 4 1 0.25
Бабин Сергей "Острівне" (Олімп) 4 1 0.25
Бутамбеков Ромирес ФК "Варна" 4 1 0.25
Божинский Александр Элемент 4 1 0.25
Шмигельский Владимир ФК «Реал-Фарма-2» 4 1 0.25
Ладыка Никита ФК «Реал-Фарма-2» / ФК ТО4КА 4 1 0.25
Гулак Никита СК «Измаил» 4 1 0.25
Марчишин Александр Трилюкс 1 1 1
Могерчук Павел Аркадия 4 1 0.25
Лиховидов Андрей ФК «Реал-Фарма-2» 2 1 0.5
Диденко Александр Трилюкс 1 1 1
Ализаде Руслан Малик Оглы Титан Одеса 1 1 1
Плачков Дмитрий ФК «Реал-Фарма-2» 2 1 0.5
Ясинский Сергей Пірати 2 1 0.5
Виталий Чабан ФК "Варна" 2 1 0.5
Михальчук Александр Витязь 2 1 0.5
Мохиб Мохаммед ARAB United 2 1 0.5
Колесников Алексей ФК «Реал-Фарма-2» 2 1 0.5
Алексеенко Иван СК «Измаил» 2 1 0.5
Грабовский Николай ФК "Варна" 3 1 0.33
Канир Георгий "Острівне" (Олімп) 2 1 0.5
Крыштапук Григорий Пірати 2 1 0.5
Смирнов Евгений ФК ТО4КА 2 1 0.5
Гончаренко Александр Империя Холода (Подольск) 2 1 0.5
Старовик Никита Витязь 3 1 0.33
Роговской Ян Альфа-Пак 3 1 0.33
Рафікі Мохамед Аймен ARAB United 3 1 0.33
Гранчар Вадим ФК «Реал-Фарма-2» 3 1 0.33
Ермаков Дмитрий Пірати / ФК ТО4КА 3 1 0.33
Базаров Егор ФК «Реал-Фарма-2» 4 1 0.25
Павлов Даниил Витязь 5 1 0.2
Паламарь Руслан Витязь 6 1 0.17
Зубков Руслан Витязь 5 1 0.2
Рамжев Артем Альфа-Пак 5 1 0.2
Рудой Владимир Титан Одеса 5 1 0.2
Балакан Евгений Элемент 5 1 0.2
Антонов Владислав Титан Одеса 6 1 0.17
Бральчук Павел Титан Одеса 6 1 0.17
Харинженко Влад "Острівне" (Олімп) 6 1 0.17
Кукош Андрей Элемент 6 1 0.17
Ященко Мурат ФК "Варна" 5 1 0.2
Славов Даниил ФК ТО4КА 6 1 0.17
Лоскутов Юрий Титан Одеса 6 1 0.17
Зайцев Дмитрий Витязь 6 1 0.17
Нечипорук Александр Витязь 7 1 0.14
Завозненко Александр Витязь / Титан Одеса 7 1 0.14
Назаренко Сергей Элемент 7 1 0.14
Ткаченко Владислав "Острівне" (Олімп) 8 1 0.13
Катерло Александр Трилюкс 5 1 0.2
Величко Виталий СК «Измаил» 6 1 0.17
Чернецкий Егор ФК ТО4КА 5 1 0.2
Крюков Даниил СК «Измаил» 5 1 0.2
Тьян Даниил СК «Измаил» 5 1 0.2
Зайцев Никита СК «Измаил» 5 1 0.2
Гречко Александр Титан Одеса 5 1 0.2
Банков Андрей СК «Измаил» 5 1 0.2
Попов Никита ФК ТО4КА 5 1 0.2
Радов Александр Пірати 4 0 0
Косихин Дмитрий Витязь 5 0 0
Соколь Павел "Острівне" (Олімп) 6 0 0
Думбрава Максим Империя Холода (Подольск) 2 0 0
Контробай Сергей Империя Холода (Подольск) 2 0 0
Мовчанюк Артем Альфа-Пак 5 0 0
Коваленко Никита Элемент 6 0 0
Бычок Петр ФК «Реал-Фарма-2» 6 0 0
Черняев Никита ФК «Реал-Фарма-2» 4 0 0
Гладышевский Максим Витязь 2 0 0
Грищенко Роман Империя Холода (Подольск) 2 0 0
Заворотний Петр Титан Одеса 2 0 0
Попов Филипп ФК «Реал-Фарма-2» 2 0 0
Мудрак Андрей Элемент / ФК ТО4КА 7 0 0
Мандажи Сергей Трилюкс 2 0 0
Мигоренко Вадим Витязь 7 0 0
Чалый Михаил Элемент 1 0 0
Шабан Мохаммед ARAB United 1 0 0
Веселов Артур Аркадия 1 0 0
Хмарский Богдан Пірати 1 0 0
Чумаченко Виталий СК «Измаил» 7 0 0
Золотонос Максим "Острівне" (Олімп) 8 0 0
Червак Андрей Трилюкс 1 0 0
Новицкий Георгий Витязь 4 0 0
Зеленый Виталий ФК ТО4КА 6 0 0
Иванюк Дмитрий "Острівне" (Олімп) 2 0 0
Бонев Глеб "Острівне" (Олімп) 5 0 0
Билан Олег Титан Одеса 5 0 0
Элхадри Ашраф ARAB United 4 0 0
Расулов Дмитрий Империя Холода (Подольск) 4 0 0
Коваленко Виталий Титан Одеса 4 0 0
Баркар Александр Империя Холода (Подольск) 5 0 0
Рыбачок Артем "Острівне" (Олімп) 4 0 0
Воробьев Дмитрий Элемент / ФК «Реал-Фарма-2» 4 0 0
Дрозд Дмитрий Титан Одеса 4 0 0
Богатый Петр Империя Холода (Подольск) 3 0 0
Сано Эрик ARAB United 5 0 0
Селезнев Артем Титан Одеса 5 0 0
Азиз Ардаван Альфа-Пак 5 0 0
Лысенко Сергей ФК "Варна" 3 0 0
Левченко Кирилл ФК «Реал-Фарма-2» 4 0 0
Решетников Владислав Альфа-Пак 5 0 0
Жосан Евгений Империя Холода (Подольск) 4 0 0
Калмыков Виктор Альфа-Пак 4 0 0
Соро Мохамед ARAB United 5 0 0
Станков Иван Трилюкс 3 0 0
Узун Юрий Трилюкс 6 0 0
Себов Сергей Пірати 3 0 0
Лавренчук Иван "Острівне" (Олімп) 6 0 0
Солощенко Тимофей Аркадия 3 0 0
Маняка Олег "Острівне" (Олімп) 2 0 0
Золотонос Святослав "Острівне" (Олімп) 5 0 0
Гридзь Максим ФК ТО4КА 6 0 0
Соловьев Виталий Титан Одеса 9 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Чумаченко Виталий СК «Измаил» 7 1 1
Згура Никита "Острівне" (Олімп) 7 4 0
Кравчук Юрий Витязь 7 3 0
Золотонос Святослав "Острівне" (Олімп) 5 0 1
Расулов Дмитрий Империя Холода (Подольск) 4 0 1
Бабин Сергей "Острівне" (Олімп) 4 2 0
Бутамбеков Ромирес ФК "Варна" 4 2 0
Бральчук Павел Титан Одеса 6 2 0
Радов Александр Пірати 4 2 0
Пилка Никита ФК ТО4КА 6 2 0
Ратушняк Евгений ФК «Реал-Фарма-2» 5 2 0
Булганин Максим Витязь 5 2 0
Золотонос Максим "Острівне" (Олімп) 8 2 0
Славов Даниил ФК ТО4КА 6 2 0
Коваленко Никита Элемент 6 2 0
Бычок Петр ФК «Реал-Фарма-2» 6 2 0
Опря Роман ФК «Реал-Фарма-2» / ФК ТО4КА / 7 2 0
Мудрак Андрей Элемент / ФК ТО4КА / 7 2 0
Морозов Александр Империя Холода (Подольск) 5 2 0
Назаренко Сергей Элемент 7 2 0
Решетников Владислав Альфа-Пак 5 2 0
Тьян Даниил СК «Измаил» 5 2 0
Зубков Руслан Витязь 5 2 0
Черняев Никита ФК «Реал-Фарма-2» 4 1 0
Бонев Глеб "Острівне" (Олімп) 5 1 0
Думбрава Максим Империя Холода (Подольск) 2 1 0
Косихин Дмитрий Витязь 5 1 0
Делиергиев Александр ФК "Варна" 4 1 0
Маняка Олег "Острівне" (Олімп) 2 1 0
Захарченко Ярослав ФК «Реал-Фарма-2» 4 1 0
Иванюк Дмитрий "Острівне" (Олімп) 2 1 0
Соро Мохамед ARAB United 5 1 0
Гречко Александр Титан Одеса 5 1 0
Мовчанюк Артем Альфа-Пак 5 1 0
Соловьев Виталий Титан Одеса 9 1 0
Старовик Никита Витязь 3 1 0
Федорченко Игорь ФК «Реал-Фарма-2» 4 1 0
Левченко Кирилл ФК «Реал-Фарма-2» 4 1 0
Алгудди Мохамед ARAB United 3 1 0
Богатый Петр Империя Холода (Подольск) 3 1 0
Дрозд Дмитрий Титан Одеса 4 1 0
Рыбачок Артем "Острівне" (Олімп) 4 1 0
Коваленко Виталий Титан Одеса 4 1 0
Элхадри Ашраф ARAB United 4 1 0
Ермаков Дмитрий Пірати / ФК ТО4КА / 3 1 0
Станков Иван Трилюкс 3 1 0
Солощенко Тимофей Аркадия 3 1 0
Воробьев Дмитрий Элемент / ФК «Реал-Фарма-2» / 4 1 0
Себов Сергей Пірати 3 1 0
Жосан Евгений Империя Холода (Подольск) 4 1 0
Калмыков Виктор Альфа-Пак 4 1 0
Божинский Александр Элемент 4 1 0
Роговской Ян Альфа-Пак 3 1 0
Контробай Сергей Империя Холода (Подольск) 2 1 0
Новицкий Георгий Витязь 4 1 0
Банков Андрей СК «Измаил» 5 1 0
Баркар Александр Империя Холода (Подольск) 5 1 0
Билан Олег Титан Одеса 5 1 0
Чалый Михаил Элемент 1 1 0
Гладышевский Максим Витязь 2 1 0
Лавренчук Иван "Острівне" (Олімп) 6 1 0
Гридзь Максим ФК ТО4КА 6 1 0
Зеленый Виталий ФК ТО4КА 6 1 0
Попов Филипп ФК «Реал-Фарма-2» 2 1 0
Паламарь Руслан Витязь 6 1 0
Мандажи Сергей Трилюкс 2 1 0
Соколь Павел "Острівне" (Олімп) 6 1 0
Шабан Мохаммед ARAB United 1 1 0
Грищенко Роман Империя Холода (Подольск) 2 1 0
Веселов Артур Аркадия 1 1 0
Хмарский Богдан Пірати 1 1 0
Завозненко Александр Витязь / Титан Одеса / 7 1 0
Мигоренко Вадим Витязь 7 1 0
Джугели Георгий "Острівне" (Олімп) 7 1 0
Киров Максим Элемент 7 1 0
Червак Андрей Трилюкс 1 1 0
Ткаченко Владислав "Острівне" (Олімп) 8 1 0
Узун Юрий Трилюкс 6 1 0
Заворотний Петр Титан Одеса 2 1 0
Виталий Чабан ФК "Варна" 2 1 0
Рудой Владимир Титан Одеса 5 1 0
Сано Эрик ARAB United 5 1 0
Селезнев Артем Титан Одеса 5 1 0
Азиз Ардаван Альфа-Пак 5 1 0
Михальчук Александр Витязь 2 1 0
Лысков Даниил ФК ТО4КА 5 1 0
Лысенко Сергей ФК "Варна" 3 1 0
Балакан Евгений Элемент 5 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 7
05.03.2022 00:00 УТБ "Архитекторская" Империя Холода (Подольск) -:- Трилюкс
Тур 8
02.01.2022 00:00 УТБ Архитекторская Альфа-Пак -:- ФК ТО4КА
Тур 11
24.02.2022 20:00 УТБ "Отрада" Аркадия -:- Трилюкс
24.02.2022 20:45 УТБ "Архитекторская" ARAB United -:- Пірати
26.02.2022 15:00 УТБ "Архитекторская" Титан Одеса -:- ФК ТО4КА
26.02.2022 16:30 УТБ "Архитекторская" Империя Холода (Подольск) -:- Витязь
26.02.2022 18:00 УТБ Архитекторская ФК "Варна" -:- Элемент
26.02.2022 19:30 УТБ "Архитекторская" Трилюкс -:- "Острівне" (Олімп)
Тур 13
Дата не введена Альфа-Пак -:- Трилюкс
Дата не введена ARAB United -:- Альфа-Пак
Дата не введена ФК "Варна" -:- Альфа-Пак
Дата не введена Аркадия -:- Витязь
Дата не введена ФК «Реал-Фарма-2» -:- СК «Измаил»
Дата не введена ARAB United -:- Аркадия
Дата не введена СК «Измаил» -:- Пірати
Дата не введена Пірати -:- Титан Одеса
Дата не введена ФК "Варна" -:- "Острівне" (Олімп)
Дата не введена Пірати -:- Империя Холода (Подольск)
Дата не введена Элемент -:- Альфа-Пак
29.01.2022 16:30 УТБ Архитекторская Империя Холода (Подольск) -:- ФК «Реал-Фарма-2»