Підписуйтесь на нас:

Перша ліга 2021

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди
Тур 18
07.12.2021 ФК "Малиновськ" -:- Южная Пальмира
12.10.2021 УТБ "Отрада" Витязь -:- ФК "Березино"
09.08.2021 УТБ "Отрада" Пірати -:- Южная Пальмира
16.07.2021 УТБ "Отрада" Олімп -:- Витязь
15.07.2021 УТБ "Отрада" ФСК «Хаджибей U19» -:- Южная Пальмира
12.07.2021 УТБ "Архитекторская" Витязь -:- ФК «Чорноморець U-17»
08.07.2021 УТБ "Отрада" Южная Пальмира -:- ФК "Березино"
06.07.2021 УТБ "Архитекторская" Пірати -:- Витязь
04.07.2021 УТБ «Отрада» Южная Пальмира -:- Трилюкс
04.07.2021 УТБ «Отрада» Южная Пальмира -:- Витязь
25.06.2021 УТБ Архитекторская Витязь -:- Аркадія
18.06.2021 Усатово ФСК «Хаджибей U19» -:- Витязь
15.06.2021 УТБ "Отрада" ФК "Березино" -:- Витязь
21.05.2021 УТБ "Отрада" Трилюкс -:- Витязь
Тур 17
24.09.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Малиновськ" 2:0 Аркадія
23.09.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Березино" 1:2 ФСК «Хаджибей U19»
22.09.2021 с. Усатово Олімп 1:0 Пірати
Тур 16
16.09.2021 с. Усатово ФСК «Хаджибей U19» 1:3 Пірати
15.09.2021 УТБ Архитекторская ФК "Березино" 2:6 ФК "Малиновськ"
Тур 15
10.09.2021 с. Усатово Аркадія 2:0 ФСК «Хаджибей U19»
09.09.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Малиновськ" 3:0 Олімп
08.09.2021 УТБ "Архитекторская" Пірати 2:2 ФК «Чорноморець U-17»
07.09.2021 УТБ "Отрада" ФК "Березино" 0:2 Трилюкс
Тур 14
03.09.2021 УТБ "Архитекторская" Кубок ФК "Малиновськ" 2:0 ФСК «Хаджибей U19»
02.09.2021 УТБ "Отрада" ФК "Березино" 3:0 Олімп
02.09.2021 УТБ "Архитекторская" Трилюкс 3:0 ФК «Чорноморець U-17»
31.08.2021 УТБ "Архитекторская" Аркадія 1:3 Пірати
Дата не введена Олімп 1:2 Аркадія
Дата не введена ФК «Чорноморець U-17» 1:2 Аркадія
Тур 13
01.10.2021 УТБ Отрада Трилюкс 1:1 Пірати
27.08.2021 УТБ "Отрада" ФСК «Хаджибей U19» 3:4 Трилюкс
26.08.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Березино" 4:4 ФК «Чорноморець U-17»
25.08.2021 УТБ "Отрада" Пірати 4:3 Олімп
Тур 12
20.08.2021 УТБ "Отрада" ФК "Березино" 3:2 Пірати
19.08.2021 УТБ "Архитекторская" Трилюкс 0:2 ФК "Малиновськ"
19.08.2021 с. Усатово ФСК «Хаджибей U19» 2:3 Олімп
Тур 11
13.08.2021 УТБ "Архитекторская" Аркадія 4:1 Трилюкс
12.08.2021 УТБ "Архитекторская" ФК «Чорноморець U-17» 5:2 Олімп
11.08.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Малиновськ" 3:2 Пірати
05.08.2021 УТБ "Архитекторская" ФСК «Хаджибей U19» 0:2 ФК «Чорноморець U-17»
Тур 10
04.08.2021 УТБ "Отрада" Аркадія 8:0 ФК "Березино"
28.07.2021 УТБ Архитекторская Трилюкс 1:2 Олімп
20.07.2021 УТБ Архитекторская ФК "Малиновськ" 3:2 ФК «Чорноморець U-17»
Тур 9
05.08.2021 УТБ "Архитекторская" Олімп 0:2 ФК "Малиновськ"
30.07.2021 с.Усатово ФСК «Хаджибей U19» 0:2 Аркадія
29.07.2021 УТБ "Архитекторская" ФК «Чорноморець U-17» 1:1 Пірати
14.07.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Малиновськ" 4:0 Трилюкс
Тур 8
02.07.2021 УТБ "Архитекторская" Трилюкс 1:5 ФК "Березино"
01.07.2021 УТБ "Архитекторская" Аркадія 4:2 ФК "Малиновськ"
Тур 7
30.06.2021 УТБ "Отрада" Пірати 3:2 ФК "Березино"
25.06.2021 УТБ Отрада Трилюкс 3:3 ФСК «Хаджибей U19»
24.06.2021 УТБ Архитекторская ФК «Чорноморець U-17» 0:3 ФК "Малиновськ"
Тур 6
08.07.2021 УТБ "Отрада" Пірати 2:0 Трилюкс
16.06.2021 УТБ «Архитекторская» Аркадія 2:0 Олімп
Тур 5
08.07.2021 УТБ "Архитекторская" ФСК «Хаджибей U19» 2:4 ФК "Малиновськ"
10.06.2021 с. Усатово Олімп 1:2 ФСК «Хаджибей U19»
09.06.2021 УТБ "Архитекторская" ФК «Чорноморець U-17» 2:2 Трилюкс
08.06.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Березино" 3:2 Аркадія
Тур 4
03.06.2021 УТБ «Архитекторская» Пірати 2:1 ФК "Малиновськ"
03.06.2021 УТБ «Архитекторская» ФК «Чорноморець U-17» 0:0 ФСК «Хаджибей U19»
02.06.2021 УТБ "Архитекторская" Олімп 0:5 ФК "Березино"
Тур 3
28.05.2021 УТБ «Отрада» Пірати 5:1 ФСК «Хаджибей U19»
26.05.2021 УТБ «Отрада» Трилюкс 0:3 Аркадія
26.05.2021 УТБ «Архитекторская» ФК «Чорноморець U-17» 1:2 ФК "Березино"
Тур 2
19.05.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Малиновськ" 0:0 ФК "Березино"
19.05.2021 УТБ "Отрада" Пірати 1:1 Аркадія
19.05.2021 УТБ "Архитекторская" Олімп 0:0 ФК «Чорноморець U-17»
Тур 1
13.05.2021 УТБ "Архітекторська" Олімп 1:2 Трилюкс
13.05.2021 с. Усатово ФСК «Хаджибей U19» 5:1 ФК "Березино"
12.05.2021 УТБ "Архитекторская" Аркадія 2:1 ФК «Чорноморець U-17»

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 18
Дата не введена ФК «Чорноморець U-17» -:- Витязь
Дата не введена ФК «Чорноморець U-17» -:- Южная Пальмира
Дата не введена ФК "Березино" -:- Южная Пальмира
Дата не введена Трилюкс -:- Южная Пальмира
Дата не введена Южная Пальмира -:- Аркадія
Дата не введена Аркадія -:- Витязь
Дата не введена ФК "Малиновськ" -:- Витязь
Дата не введена Южная Пальмира -:- ФК "Малиновськ"
Дата не введена Витязь -:- ФК "Малиновськ"
Дата не введена Витязь -:- Южная Пальмира
Дата не введена Южная Пальмира -:- ФК «Чорноморець U-17»
Дата не введена Витязь -:- ФСК «Хаджибей U19»
Дата не введена Южная Пальмира -:- Пірати
Дата не введена Витязь -:- Трилюкс
Дата не введена Олімп -:- Южная Пальмира
Дата не введена Витязь -:- Олімп
Дата не введена Южная Пальмира -:- ФСК «Хаджибей U19»
Дата не введена Южная Пальмира -:- Олімп
Дата не введена Аркадія -:- Южная Пальмира
Дата не введена Витязь -:- Пірати
21.05.2021 20:00 УТБ "Отрада" Трилюкс -:- Витязь
15.06.2021 00:00 УТБ "Отрада" ФК "Березино" -:- Витязь
18.06.2021 19:45 Усатово ФСК «Хаджибей U19» -:- Витязь
25.06.2021 19:30 УТБ Архитекторская Витязь -:- Аркадія
04.07.2021 00:00 УТБ «Отрада» Южная Пальмира -:- Витязь
04.07.2021 00:00 УТБ «Отрада» Южная Пальмира -:- Трилюкс
06.07.2021 00:00 УТБ "Архитекторская" Пірати -:- Витязь
08.07.2021 20:00 УТБ "Отрада" Южная Пальмира -:- ФК "Березино"
12.07.2021 00:00 УТБ "Архитекторская" Витязь -:- ФК «Чорноморець U-17»
15.07.2021 20:30 УТБ "Отрада" ФСК «Хаджибей U19» -:- Южная Пальмира
16.07.2021 20:00 УТБ "Отрада" Олімп -:- Витязь
09.08.2021 23:00 УТБ "Отрада" Пірати -:- Южная Пальмира
12.10.2021 00:00 УТБ "Отрада" Витязь -:- ФК "Березино"
07.12.2021 00:00 ФК "Малиновськ" -:- Южная Пальмира
Тур 1/3
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Тур 1/2
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Тур Final
Дата не введена -:-