Підписуйтесь на нас:

Зимова Першість. Друга ліга

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди

2-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 Налмі 3 3 0 0 6:3 28
2 Феміда 4 2 0 2 5:4 28
3 Грін Хаус 3 2 0 1 3:3 19
4 Елемент 4 1 0 3 5:8 18
5 Витязь-2 4 1 0 3 6:7 14

Група B

І В Н П Г О
1 Олімп 3 2 0 1 8:4 14
2 СК «Таїрове» 3 2 0 1 7:3 14
3 Острівне 3 2 0 1 6:5 12
4 Шторм 3 0 0 3 0:9 0

1-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 Феміда 8 7 1 0 28:7 22
2 Налмі 8 6 1 1 27:6 19
3 Елемент 8 4 3 1 14:8 15
4 Грін Хаус 8 4 1 3 16:14 13
5 Витязь-2 8 3 2 3 15:19 11
6 СК «Таїрове» 8 2 2 4 23:14 8
7 Олімп 8 2 2 4 11:17 8
8 Острівне 8 2 0 6 6:26 6
9 Острівне 0 0 0 0 0:0 0
10 Шторм 8 0 0 8 4:33 0

Шахматка

Тур Final
02.04.2023 УТБ "Архітекторська" Налмі 3:0 Феміда
Тур 1/2
26.03.2023 УТБ "Архітекторська" Елемент 0:0
(1:3,п)
Феміда
Тур 1/3
18.03.2023 УТБ "Архітекторська" Грін Хаус 1:3 Елемент
19.03.2023 УТБ "Архітекторська" Феміда 4:2 Витязь-2
Тур 4
Група A
11.03.2023 УТБ «Архітекторська» Грін Хаус 1:3 Феміда
Тур 3
Група A
11.03.2023 УТБ «Архітекторська» Витязь-2 4:2 Елемент
07.03.2023 УТБ "Отрада" Налмі 2:1 Витязь-2
26.02.2023 УТБ "Архітекторська" Елемент 0:1 Грін Хаус
Тур 2
Група A
05.03.2023 Витязь-2 0:1 Грін Хаус
19.02.2023 Феміда 2:1 Витязь-2
19.02.2023 Налмі 3:2 Елемент
Дата не введена Елемент 1:0 Феміда
Група B
26.02.2023 УТБ "Отрада" СК «Таїрове» 3:0 Острівне
Дата не введена Шторм 0:3 Олімп
Тур 1
Група A
11.02.2023 Феміда 0:1 Налмі
Група B
05.03.2023 УТБ "Отрада" Олімп 3:1 СК «Таїрове»
19.02.2023 Олімп 2:3 Острівне
Дата не введена Острівне 3:0 Шторм
Дата не введена Шторм 0:3 СК «Таїрове»
Тур 18
Група A
11.02.2023 УТБ "Архітекторська" Феміда -:- Налмі
11.12.2022 УТБ «Отрада» Олімп -:- Острівне
06.12.2022 УТБ «Отрада» СК «Таїрове» -:- Острівне
29.11.2022 УТБ "Архитекторская" Острівне -:- Феміда
Тур 9
Група A
12.02.2023 УТБ "Отрада" Грін Хаус 3:1 Олімп
12.02.2023 УТБ "Архітекторська" Витязь-2 3:1 Острівне
07.02.2023 УТБ «Отрада» Налмі 5:0 Олімп
05.02.2023 Феміда 2:1 СК «Таїрове»
03.12.2022 Елемент 2:1 СК «Таїрове»
Дата не введена Витязь-2 3:0 Шторм
Тур 8
Група A
05.02.2023 УТБ "Архітекторська" Налмі 2:0 Грін Хаус
29.01.2023 Елемент 3:0 Шторм
28.01.2023 УТБ "Архітекторська" СК «Таїрове» 3:3 Олімп
Тур 7
Група A
05.02.2023 Острівне 1:0 Елемент
Дата не введена Шторм 0:3 СК «Таїрове»
Дата не введена Налмі 0:3 Феміда
Тур 6
Група A
22.01.2023 УТБ «Архітекторська» Феміда 3:1 Острівне
22.01.2023 УТБ "Архітекторська" Налмі 2:1 СК «Таїрове»
21.01.2023 УТБ "Архітекторська" Шторм 0:3 Грін Хаус
Тур 5
Група A
26.01.2023 УТБ "Отрада" Острівне 1:11 СК «Таїрове»
15.01.2023 УТБ «Архітекторська» Грін Хаус 1:4 Феміда
15.01.2023 УТБ «Архітекторська» Витязь-2 1:2 Елемент
14.01.2023 УТБ «Архітекторська» Олімп 5:1 Шторм
29.12.2022 Витязь-2 0:4 Налмі
Тур 4
Група A
25.12.2022 Витязь-2 2:2 Грін Хаус
25.12.2022 Острівне 0:1 Олімп
24.12.2022 Елемент 1:1 Феміда
Дата не введена Елемент 1:1 Олімп
Тур 3
Група A
18.12.2022 УТБ "Архитекторская" Феміда 6:2 Шторм
18.12.2022 УТБ "Отрада" Олімп 0:3 Витязь-2
18.12.2022 УТБ "Отрада" СК «Таїрове» 1:2 Грін Хаус
17.12.2022 УТБ "Архитекторская" Острівне 0:5 Налмі
Тур 2
Група A
15.02.2023 УТБ "Отрада" Грін Хаус 3:0 Острівне
11.12.2022 Феміда 1:0 Олімп
10.12.2022 УТБ «Архітекторська» Налмі 8:1 Шторм
10.12.2022 УТБ «Архітекторська» Грін Хаус 2:4 Елемент
Тур 1
Група A
11.12.2022 УТБ "Отрада" СК «Таїрове» 2:2 Витязь-2
03.12.2022 УТБ "Архитекторская" Острівне 2:0 Шторм
03.12.2022 УТБ "Архитекторская" Елемент 1:1 Налмі
03.12.2022 Витязь-2 1:8 Феміда

Рейтинг по забитим голам

Команда І Г В/C
Феміда 15 37 2.47
Налмі 12 36 3
СК «Таїрове» 11 30 2.73
Витязь-2 13 23 1.77
Елемент 14 22 1.57
Грін Хаус 12 20 1.67
Олімп 11 19 1.73
Острівне 11 12 1.09
Шторм 11 4 0.36
Острівне 0 0 0

Рейтинг по пропущеним голам

Команда І Г В/C
Острівне 0 0 0
Налмі 12 9 0.75
Феміда 15 16 1.07
Елемент 14 17 1.21
СК «Таїрове» 11 17 1.55
Грін Хаус 12 20 1.67
Олімп 11 21 1.91
Витязь-2 13 30 2.31
Острівне 11 31 2.82
Шторм 11 42 3.82

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 17
Група A
Дата не введена Олімп -:- Острівне
Дата не введена Грін Хаус -:- Витязь-2
Дата не введена Налмі -:- Витязь-2
Дата не введена Острівне -:- Шторм
Дата не введена СК «Таїрове» -:- Елемент
Тур 18
Група A
Дата не введена Елемент -:- Витязь-2
Дата не введена Витязь-2 -:- Олімп
Дата не введена Олімп -:- Феміда
Дата не введена Олімп -:- СК «Таїрове»
Дата не введена Феміда -:- Грін Хаус
Дата не введена Шторм -:- Елемент
Дата не введена Острівне -:- Налмі
Дата не введена Грін Хаус -:- Шторм
Дата не введена Шторм -:- Острівне
Дата не введена Грін Хаус -:- Острівне
Дата не введена Налмі -:- Острівне
Дата не введена СК «Таїрове» -:- Налмі
Дата не введена Острівне -:- Витязь-2
Дата не введена Острівне -:- Феміда
Дата не введена Витязь-2 -:- СК «Таїрове»
Дата не введена Шторм -:- Острівне
Дата не введена Острівне -:- Грін Хаус
Дата не введена Острівне -:- Острівне
Дата не введена Елемент -:- Острівне
Дата не введена Витязь-2 -:- Острівне
Дата не введена СК «Таїрове» -:- Феміда
Дата не введена Шторм -:- Феміда
Дата не введена Олімп -:- Налмі
Дата не введена Острівне -:- Грін Хаус
Дата не введена Феміда -:- Елемент
Дата не введена Острівне -:- Елемент
Дата не введена СК «Таїрове» -:- Острівне
Дата не введена Олімп -:- Грін Хаус
Дата не введена Острівне -:- Олімп
Дата не введена Елемент -:- Острівне
Дата не введена Шторм -:- Витязь-2
Дата не введена Налмі -:- Острівне
Дата не введена СК «Таїрове» -:- Шторм
Дата не введена Грін Хаус -:- СК «Таїрове»
Дата не введена Олімп -:- Елемент
Дата не введена Налмі -:- Елемент
Дата не введена Феміда -:- Витязь-2
Дата не введена Феміда -:- Острівне
Дата не введена Шторм -:- Олімп
Дата не введена Елемент -:- Грін Хаус
Дата не введена Острівне -:- Острівне
Дата не введена Острівне -:- Витязь-2
Дата не введена Шторм -:- Налмі
Дата не введена Острівне -:- СК «Таїрове»
Дата не введена Грін Хаус -:- Налмі
29.11.2022 00:00 УТБ "Архитекторская" Острівне -:- Феміда
06.12.2022 00:00 УТБ «Отрада» СК «Таїрове» -:- Острівне
11.12.2022 13:30 УТБ «Отрада» Олімп -:- Острівне
11.02.2023 15:00 УТБ "Архітекторська" Феміда -:- Налмі
Тур 1
Група A
Дата не введена Грін Хаус -:- Налмі
Тур 1/3
Дата не введена -:-
Тур 1/2
Дата не введена -:-