Підписуйтесь на нас:

Зимнее первенство. Вторая лига

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри
Тур 11
18.02.2022 УТБ Отрада ФК "Островное" 4:7 Нерубайск
18.02.2022 УТБ Архитекторская Динамо (Ананьев) 2:1 Легион
18.02.2022 УТБ Отрада Империя Холода (Одесса) 3:3 Нерубайск-2
18.02.2022 УТБ Архитекторская Успех 4:3 ПСК
16.02.2022 УТБ Архитекторская Черноморец U17-II 2:2 Гектар
01.02.2022 УТБ "Архитекторская" Инваспорт 0:5 Гектар
21.01.2022 УТБ "Отрада" Успех -:- Динамо (Ананьев)
12.12.2021 УТБ "Отрада" Нерубайск-2 -:- Гектар
15.11.2021 УТБ "Архитекторская" Нерубайск-2 -:- Черноморец U17-II
03.11.2021 УТБ "Отрада" Легион 3:0 Инваспорт
Дата не введена Нерубайск 3:0 Инваспорт
Дата не введена Нерубайск 3:0 Нерубайск-2
Тур 10
12.02.2022 УТБ "Архитекторская" Динамо (Ананьев) 2:1 ФК "Островное"
11.02.2022 УТБ "Отрада" Инваспорт 0:4 Нерубайск-2
11.02.2022 УТБ "Архитекторская" ПСК 6:1 Империя Холода (Одесса)
09.02.2022 УТБ "Отрада" Гектар 4:0 Нерубайск
Тур 9
06.02.2022 УТБ "Архитекторская" Гектар 3:0 СК "Таирово"
04.02.2022 УТБ "Архитекторская" Легион 0:1 Империя Холода (Одесса)
04.02.2022 УТБ "Отрада" Нерубайск-2 2:0 Успех
03.02.2022 УТБ "Архитекторская" ПСК 3:1 Черноморец U17-II
30.01.2022 УТБ "Архитекторская" Успех 1:3 ФК "Островное"
30.01.2022 УТБ Архитекторская СК "Таирово" 1:5 Легион
23.01.2022 УТБ "Архитекторская" Империя Холода (Одесса) 3:0 СК "Таирово"
Тур 8
25.02.2022 УТБ Отрада Динамо (Ананьев) -:- Нерубайск
25.02.2022 УТБ Отрада Империя Холода (Одесса) -:- Успех
23.02.2022 УТБ "Архитекторская" Гектар 2:2 Успех
23.02.2022 УТБ "Архитекторская" Легион 3:1 Черноморец U17-II
22.02.2022 УТБ Архитекторская Нерубайск 2:1 ПСК
21.01.2022 УТБ "Архитекторская" ПСК 1:2 Гектар
19.01.2022 УТБ "Отрада" ФК "Островное" 1:4 Легион
19.01.2022 УТБ "Архитекторская" Нерубайск 2:8 Черноморец U17-II
Тур 7
16.01.2022 УТБ "Архитекторская" ФК "Островное" 1:4 ПСК
16.01.2022 УТБ "Архитекторская" СК "Таирово" 0:2 Инваспорт
14.01.2022 УТБ "Отрада" Легион 2:0 Гектар
13.01.2022 УТБ "Отрада" Динамо (Ананьев) 2:3 Инваспорт
12.01.2022 УТБ "Архитекторская" Черноморец U17-II 4:2 Успех
Тур 6
26.12.2021 УТБ "Архитекторская" Легион 2:1 ПСК
25.12.2021 УТБ "Архитекторская" СК "Таирово" 1:2 Динамо (Ананьев)
24.12.2021 УТБ "Отрада" Успех 1:1 Нерубайск
24.12.2021 УТБ "Архитекторская" Инваспорт 2:3 Империя Холода (Одесса)
22.12.2021 УТБ "Архитекторская" Гектар 1:0 ФК "Островное"
Тур 5
19.12.2021 УТБ "Архитекторская" ПСК 7:1 Нерубайск-2
18.12.2021 УТБ "Архитекторская" СК "Таирово" 2:5 ФК "Островное"
17.12.2021 УТБ "Отрада" Нерубайск 1:0 Империя Холода (Одесса)
17.12.2021 УТБ "Отрада" Успех 0:1 Легион
16.12.2021 УТБ "Архитекторская" Инваспорт 0:5 Черноморец U17-II
15.12.2021 УТБ "Архитекторская" Гектар 0:3 Динамо (Ананьев)
Тур 4
12.12.2021 УТБ "Архитекторская" Нерубайск-2 0:4 СК "Таирово"
10.12.2021 УТБ "Архитекторская" Империя Холода (Одесса) 3:3 Гектар
10.12.2021 УТБ "Отрада" Нерубайск 1:0 Легион
10.12.2021 УТБ "Архитекторская" Инваспорт 1:6 Успех
09.12.2021 УТБ "Архитекторская" Черноморец U17-II 1:2 ФК "Островное"
Тур 3
08.01.2022 УТБ "Архитекторская" Черноморец U17-II 8:0 СК "Таирово"
05.12.2021 УТБ "Архитекторская" ПСК 9:4 Инваспорт
01.12.2021 УТБ "Отрада" Легион 6:1 Нерубайск-2
01.12.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Островное" 5:5 Империя Холода (Одесса)
Тур 2
03.12.2021 УТБ "Архитекторская" Динамо (Ананьев) 3:0 Империя Холода (Одесса)
27.11.2021 УТБ "Архитекторская" СК "Таирово" 2:4 ПСК
26.11.2021 УТБ "Отрада" Нерубайск-2 2:4 Динамо (Ананьев)
25.11.2021 УТБ "Отрада" ФК "Островное" 4:1 Инваспорт
Тур 1
05.12.2021 УТБ "Архитекторская" Успех 6:4 СК "Таирово"
27.11.2021 УТБ "Архитекторская" Империя Холода (Одесса) 1:1 Черноморец U17-II
21.11.2021 УТБ "Отрада" Динамо (Ананьев) 0:4 ПСК
19.11.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Островное" 4:0 Нерубайск-2

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Урсолов Сергей ПСК 6 14 2.33
Ставничук Иван Черноморец U17-II 3 11 3.67
Брагин Вячеслав Инваспорт 6 7 1.17
Мисержи Сергей ФК "Островное" 5 5 1
Турок Артур Успех 4 5 1.25
Душко Аркадий Легион 5 4 0.8
Пилка Никита ПСК 7 4 0.57
Кесарь Евгений ФК "Островное" 7 4 0.57
Голубев Эдуард Динамо (Ананьев) 5 4 0.8
Катьков Александр Черноморец U17-II 3 3 1
Фабрика Дмитрий Успех 4 3 0.75
Баруди Даниил Черноморец U17-II 3 3 1
Деде Станислав ФК "Островное" 5 3 0.6
Балакан Евгений Динамо (Ананьев) 2 3 1.5
Дякун Евгений ПСК 5 3 0.6
Василюк Александр Империя Холода (Одесса) 6 3 0.5
Коленковский Денис СК "Таирово" 8 3 0.38
Атакишиев Россим Успех 4 3 0.75
Семеничев Дмитрий Легион 6 3 0.5
Спиваченко Георгий Легион 4 2 0.5
Степанишен Александр Империя Холода (Одесса) 3 2 0.67
Шугайло Владимир Империя Холода (Одесса) 7 2 0.29
Узун Юрий ФК "Островное" 7 2 0.29
Вернигор Тарас Легион 5 2 0.4
Левинцов Максим Нерубайск 3 2 0.67
Иванов Константин ФК "Островное" 4 2 0.5
Дели Алексей Гектар 5 2 0.4
Минов Михаил СК "Таирово" 3 2 0.67
Плакса Денис Черноморец U17-II 5 2 0.4
Кирилюк Кирилл Черноморец U17-II 4 2 0.5
Генчу Андрей Динамо (Ананьев) 2 2 1
Венгер Максим 2 2 1
Самойленко Александр ПСК 6 2 0.33
Кушнир Роман СК "Таирово" 6 2 0.33
Соколов Владислав Легион 6 2 0.33
Гридзь Максим ПСК 6 2 0.33
Хрулев Геннадий Инваспорт 7 2 0.29
Маниенко Никита СК "Таирово" 6 2 0.33
Павлов Денис Гектар 4 2 0.5
Вартанян Тигран Успех 4 2 0.5
Когут Андрей Империя Холода (Одесса) 5 2 0.4
Радыш Михаил Динамо (Ананьев) 4 1 0.25
Абдельмаджид Саба Легион 4 1 0.25
Зеленый Виталий Империя Холода (Одесса) 4 1 0.25
Красюк Георгий СК "Таирово" 7 1 0.14
Кирилюк Артур Черноморец U17-II 3 1 0.33
Мехралиев Нихат Черноморец U17-II 4 1 0.25
Сандуленко Артем Черноморец U17-II 4 1 0.25
Слюсаренко Иван Инваспорт 6 1 0.17
Митьков Владислав Успех 3 1 0.33
Лантух Никита Динамо (Ананьев) 2 1 0.5
Кардава Георгий Черноморец U17-II 1 1 1
Георгиев Виктор Империя Холода (Одесса) 1 1 1
Семенив Дмитрий Империя Холода (Одесса) 1 1 1
Опря Роман ПСК 1 1 1
Орехов Александр Империя Холода (Одесса) 1 1 1
Стецкий Михаил Гектар 2 1 0.5
Дони Александр СК "Таирово" 8 1 0.13
Драганев Игорь ФК "Островное" 3 1 0.33
Жерченко Юрий Динамо (Ананьев) 3 1 0.33
Бабилов Дмитрий Нерубайск 3 1 0.33
Антонов Владислав Нерубайск 3 1 0.33
Степаненко Матвей Черноморец U17-II 3 1 0.33
Шестов Руслан Гектар 3 1 0.33
Сотников Андрей Инваспорт 3 1 0.33
Митали Евгений ФК "Островное" 8 1 0.13
Ботанов Семен ФК "Островное" 1 1 1
Дякун Юрий ПСК 5 1 0.2
Присекин Влад Черноморец U17-II 6 1 0.17
Сивак Игорь 5 1 0.2
Иванов Евгений ФК "Островное" 6 1 0.17
Бейби Дитаби ПСК 7 1 0.14
Захарченко Никита Динамо (Ананьев) 5 1 0.2
Капучак Василий Империя Холода (Одесса) 5 1 0.2
Шокин Алексей Инваспорт 5 1 0.2
Киреев Александр Инваспорт 6 1 0.17
Виталий Чабан Динамо (Ананьев) 6 1 0.17
Юрий Пенчак 5 1 0.2
Кесарь Федор ФК "Островное" 8 1 0.13
Ильчук Олег Легион 6 1 0.17
Ратушный Ростислав ПСК 6 1 0.17
Чавдар Евгений ФК "Островное" 4 1 0.25
Обжилян Вадим СК "Таирово" 7 1 0.14
Шевчук Вячеслав СК "Таирово" 5 1 0.2
Викул Павел Динамо (Ананьев) 2 0 0
Билан Артем 2 0 0
Горобченко Владимир Динамо (Ананьев) 2 0 0
Писларь Владимир Инваспорт 6 0 0
Шикин Александр Инваспорт 4 0 0
Гордиенко Анатолий ФК "Островное" 7 0 0
Пантух Антон Динамо (Ананьев) 2 0 0
Занурай Юрий Нерубайск 2 0 0
Ковальчук Иван Нерубайск 3 0 0
Чаленко Александр Инваспорт 2 0 0
Бура Александр ПСК 1 0 0
Недов Алексей ФК "Островное" 6 0 0
Григоренко Богдан ПСК 6 0 0
Николайчук Александр Инваспорт 1 0 0
Мирониченко Андрей Инваспорт 1 0 0
Расулов Виталий Империя Холода (Одесса) 3 0 0
Влах Эдуард ФК "Островное" 7 0 0
Буйвол Николай ПСК 6 0 0
Данин Дмитрий 5 0 0
Довбко Дмитрий Гектар 4 0 0
Дехтяренко Денис Империя Холода (Одесса) 6 0 0
Прушинский Игорь Гектар 4 0 0
Бубличенко Петр Легион 4 0 0
Бурдейный Вячеслав Гектар 4 0 0
Цуркан Артем Легион 4 0 0
Демчуков Артем ПСК 7 0 0
Пител Денис СК "Таирово" 5 0 0
Стукачев Захар Гектар 5 0 0
Бахман Руслан Гектар 3 0 0
Дзюба Владислав Черноморец U17-II 5 0 0
Колесник Анатолий Империя Холода (Одесса) 3 0 0
Коваленко Егор Динамо (Ананьев) 3 0 0
Григорян Карлен Нерубайск 3 0 0
Бербер Сергей 3 0 0
Мазур Александр СК "Таирово" 7 0 0
Попко Александр Гектар 5 0 0
Ткаченко Сергей 4 0 0
Ботанов Олег ФК "Островное" 3 0 0
Калинчук Владимир Империя Холода (Одесса) 4 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Душко Аркадий Легион 5 2 1
Самойленко Александр ПСК 6 2 1
Виталий Чабан Динамо (Ананьев) 6 2 1
Урсолов Сергей ПСК 6 1 1
Вернигор Тарас Легион 5 4 0
Писларь Владимир Инваспорт 6 1 1
Когут Андрей Империя Холода (Одесса) 5 1 1
Чаленко Александр Инваспорт 2 0 1
Николайчук Александр Инваспорт 1 0 1
Попко Александр Гектар 5 3 0
Гордиенко Анатолий ФК "Островное" 7 0 1
Драганев Игорь ФК "Островное" 3 2 0
Митали Евгений ФК "Островное" 8 2 0
Григоренко Богдан ПСК 6 2 0
Генчу Андрей Динамо (Ананьев) 2 2 0
Шестов Руслан Гектар 3 2 0
Коваленко Егор Динамо (Ананьев) 3 2 0
Дехтяренко Денис Империя Холода (Одесса) 6 2 0
Хрулев Геннадий Инваспорт 7 2 0
Семеничев Дмитрий Легион 6 2 0
Балакан Евгений Динамо (Ананьев) 2 2 0
Сандуленко Артем Черноморец U17-II 4 2 0
Стукачев Захар Гектар 5 2 0
Дзюба Владислав Черноморец U17-II 5 2 0
Бербер Сергей 3 2 0
Расулов Виталий Империя Холода (Одесса) 3 1 0
Ковальчук Иван Нерубайск 3 1 0
Жерченко Юрий Динамо (Ананьев) 3 1 0
Данин Дмитрий 5 1 0
Пител Денис СК "Таирово" 5 1 0
Минов Михаил СК "Таирово" 3 1 0
Прушинский Игорь Гектар 4 1 0
Бахман Руслан Гектар 3 1 0
Ботанов Олег ФК "Островное" 3 1 0
Цуркан Артем Легион 4 1 0
Кесарь Федор ФК "Островное" 8 1 0
Григорян Карлен Нерубайск 3 1 0
Чавдар Евгений ФК "Островное" 4 1 0
Шикин Александр Инваспорт 4 1 0
Довбко Дмитрий Гектар 4 1 0
Калинчук Владимир Империя Холода (Одесса) 4 1 0
Бубличенко Петр Легион 4 1 0
Мехралиев Нихат Черноморец U17-II 4 1 0
Бурдейный Вячеслав Гектар 4 1 0
Ткаченко Сергей 4 1 0
Колесник Анатолий Империя Холода (Одесса) 3 1 0
Викул Павел Динамо (Ананьев) 2 1 0
Недов Алексей ФК "Островное" 6 1 0
Дони Александр СК "Таирово" 8 1 0
Мирониченко Андрей Инваспорт 1 1 0
Пилка Никита ПСК 7 1 0
Демчуков Артем ПСК 7 1 0
Кардава Георгий Черноморец U17-II 1 1 0
Бейби Дитаби ПСК 7 1 0
Мазур Александр СК "Таирово" 7 1 0
Георгиев Виктор Империя Холода (Одесса) 1 1 0
Влах Эдуард ФК "Островное" 7 1 0
Брагин Вячеслав Инваспорт 6 1 0
Билан Артем 2 1 0
Маниенко Никита СК "Таирово" 6 1 0
Ильчук Олег Легион 6 1 0
Гридзь Максим ПСК 6 1 0
Киреев Александр Инваспорт 6 1 0
Горобченко Владимир Динамо (Ананьев) 2 1 0
Степанишен Александр Империя Холода (Одесса) 3 1 0
Лантух Никита Динамо (Ананьев) 2 1 0
Дякун Евгений ПСК 5 1 0
Буйвол Николай ПСК 6 1 0
Пантух Антон Динамо (Ананьев) 2 1 0
Занурай Юрий Нерубайск 2 1 0
Соколов Владислав Легион 6 1 0
Бура Александр ПСК 1 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 8
25.02.2022 19:45 УТБ Отрада Империя Холода (Одесса) -:- Успех
25.02.2022 21:00 УТБ Отрада Динамо (Ананьев) -:- Нерубайск
Тур 11
Дата не введена Черноморец U17-II -:- Динамо (Ананьев)
Дата не введена СК "Таирово" -:- Нерубайск
15.11.2021 00:00 УТБ "Архитекторская" Нерубайск-2 -:- Черноморец U17-II
12.12.2021 00:00 УТБ "Отрада" Нерубайск-2 -:- Гектар
21.01.2022 20:00 УТБ "Отрада" Успех -:- Динамо (Ананьев)