Підписуйтесь на нас:

Обласні змагання з футболу 8х8 пам'яті В.Нечаєва. Перша ліга

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці
Тур Final
31.07.2022 "ім.В.З.Тура" 3:0 Пірати
Тур 1/2
27.07.2022 Налмі 3:5 "ім.В.З.Тура"
Тур 1/3
22.07.2022 СК «Таїрове» 0:4 "ім.В.З.Тура"
23.07.2022 Stellar 5:1 Феміда
Тур 1/6
17.07.2022 СК «Таїрове» 2:2
(2:1,п)
Олімп
20.07.2022 "ім.В.З.Тура" 9:0 Шторм
Дата не введена Альфа-Пак 0:5 Stellar
20.07.2022 Альфа Пак 0:5 Феміда
Тур 11
13.07.2022 "ім.В.З.Тура" 5:0 Альфа Пак
10.07.2022 Пірати 4:5 СК «Таїрове»
10.07.2022 Stellar 5:2 Шторм
10.07.2022 Феміда 3:3 Налмі
10.07.2022 Олімп 1:2 СК «Енергетик» (м. Теплодар)
10.07.2022 СК "Балта" 0:5 Альфа-Пак
Тур 10
06.07.2022 Stellar 2:1 Олімп
03.07.2022 "ім.В.З.Тура" 4:4 Альфа-Пак
03.07.2022 Шторм 4:1 Феміда
03.07.2022 Налмі 5:0 Пірати
03.07.2022 СК «Енергетик» (м. Теплодар) 5:0 СК "Балта"
03.07.2022 Альфа Пак 3:3 СК «Таїрове»
Тур 9
26.06.2022 СК «Таїрове» 0:2 Олімп
26.06.2022 СК "Балта" 1:5 "ім.В.З.Тура"
26.06.2022 СК «Енергетик» (м. Теплодар) 1:5 Налмі
26.06.2022 Шторм 0:2 Пірати
26.06.2022 Альфа-Пак 11:0 Stellar
26.06.2022 Феміда 1:1 Альфа Пак
Тур 8
19.06.2022 Феміда 1:4 "ім.В.З.Тура"
19.06.2022 Пірати 1:1 СК «Енергетик» (м. Теплодар)
19.06.2022 Альфа-Пак 3:1 Альфа Пак
19.06.2022 Шторм 3:1 СК "Балта"
19.06.2022 Stellar 3:12 СК «Таїрове»
19.06.2022 Налмі 4:1 Олімп
Тур 7
12.06.2022 СК «Таїрове» 3:4 Феміда
12.06.2022 Шторм 2:2 "ім.В.З.Тура"
12.06.2022 Налмі 6:1 Альфа-Пак
12.06.2022 Альфа Пак 1:3 СК «Енергетик» (м. Теплодар)
12.06.2022 Пірати 5:1 Stellar
12.06.2022 Олімп 7:5 СК "Балта"
Тур 6
05.06.2022 СК «Енергетик» (м. Теплодар) 1:5 "ім.В.З.Тура"
05.06.2022 Олімп 2:0 Феміда
05.06.2022 Пірати 1:0 Альфа Пак
05.06.2022 Альфа-Пак 3:4 СК «Таїрове»
05.06.2022 Шторм 0:4 Налмі
05.06.2022 СК "Балта" 5:3 Stellar
Тур 5
29.05.2022 "ім.В.З.Тура" 3:0 Stellar
29.05.2022 СК «Таїрове» 0:2 СК «Енергетик» (м. Теплодар)
29.05.2022 Альфа-Пак 1:3 Пірати
29.05.2022 Олімп 0:2 Шторм
29.05.2022 Феміда 2:3 СК "Балта"
29.05.2022 Налмі 9:3 Альфа Пак
Тур 4
29.06.2022 Олімп 3:3 "ім.В.З.Тура"
22.05.2022 СК «Таїрове» 2:1 Шторм
22.05.2022 СК «Енергетик» (м. Теплодар) 7:1 Альфа-Пак
22.05.2022 Феміда 2:2 Пірати
22.05.2022 Альфа Пак 5:0 Stellar
22.05.2022 СК "Балта" 2:3 Налмі
Тур 3
15.06.2022 Налмі 19:4 Stellar
Дата не введена СК «Енергетик» (м. Теплодар) 3:1 Феміда
Дата не введена Альфа Пак 1:2 Олімп
Дата не введена СК "Балта" 1:4 Пірати
Дата не введена "ім.В.З.Тура" 2:2 СК «Таїрове»
Дата не введена Шторм 3:2 Альфа-Пак
Тур 2
06.07.2022 "ім.В.З.Тура" 1:3 Пірати
25.06.2022 Налмі 1:2 СК «Таїрове»
24.06.2022 СК "Балта" 3:5 Альфа Пак
Дата не введена Альфа-Пак 1:3 Олімп
Дата не введена СК «Енергетик» (м. Теплодар) 2:3 Шторм
Дата не введена Stellar 0:0 Феміда
Тур 1
08.07.2022 Альфа Пак 7:0 Шторм
08.07.2022 СК «Таїрове» 5:0 СК "Балта"
01.06.2022 "ім.В.З.Тура" 0:4 Налмі
Дата не введена Феміда 0:2 Альфа-Пак
Дата не введена Stellar 0:8 СК «Енергетик» (м. Теплодар)
Дата не введена Пірати 4:1 Олімп

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Виталий Чабан СК «Таїрове» / Шторм 4 7 1.75
Сытенко Александр СК «Енергетик» (м. Теплодар) 6 6 1
Данильченко Илья Феміда 2 5 2.5
Бабилов Дмитрий СК «Енергетик» (м. Теплодар) 6 5 0.83
Бабилов Владимир СК «Енергетик» (м. Теплодар) 6 4 0.67
Шкорупеев Константин СК "Балта" 3 4 1.33
Старовик Виталий СК "Балта" 2 3 1.5
Коллинс Йапарама СК «Енергетик» (м. Теплодар) 6 3 0.5
Цыхач Сергей СК "Балта" 3 3 1
Ионялис Томас "ім.В.З.Тура" 3 3 1
Чабан Владислав Альфа-Пак 5 2 0.4
Евчев . Альфа-Пак 5 2 0.4
Балакан Евгений Шторм 4 2 0.5
Гнатенко Артем СК «Енергетик» (м. Теплодар) 6 2 0.33
Бабилов Николай СК «Енергетик» (м. Теплодар) 6 1 0.17
Короткий Иван "ім.В.З.Тура" 3 1 0.33
Захаров Николай "ім.В.З.Тура" 1 1 1
Креминский Александр "ім.В.З.Тура" 1 1 1
Мисержи Сергей "ім.В.З.Тура" 3 1 0.33
Базан Виталий "ім.В.З.Тура" 3 1 0.33
Златов Николай "ім.В.З.Тура" 3 1 0.33
Боркута Сергей СК «Енергетик» (м. Теплодар) 6 1 0.17
Луценко Денис СК «Енергетик» (м. Теплодар) 6 1 0.17
Лавров Кирилл Альфа-Пак 5 1 0.2
Попов Иван Альфа-Пак 5 1 0.2
Задорожнюк . Альфа-Пак 5 1 0.2
Лысенко Роман "ім.В.З.Тура" 0 1 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 1/6
Дата не введена -:-
Тур 1/3
Дата не введена -:-
Тур 1/2
Дата не введена Пірати -:- СК «Енергетик» (м. Теплодар)