Підписуйтесь на нас:

Зимова Першість. Вища ліга ООФА

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Арбітри

Турнірна таблиця

І В Н П Г О
1 ФК "Малиновськ" 9 6 3 0 24:5 21
2 Атлетик 8 6 1 1 21:5 19
3 ФК "Реал-Фарма" 8 5 3 0 21:6 18
4 Титан Одеса 8 4 2 2 18:12 14
5 ФК "Південна Пальміра" НГУ 7 4 0 3 13:9 12
6 ФК ТО4КА 8 3 3 2 10:9 12
7 ДЮФК "Атлетик U19" 9 3 1 5 11:20 10
8 ФК "Чорноморець U19" 9 2 3 4 9:13 9
9 ФСК "Хаджибей" 9 2 3 4 11:17 9
10 СК «Енергетик» (м. Теплодар) 9 2 2 5 11:16 8
11 ФСК «Хаджибей U19» 9 1 2 6 6:22 5
12 ФК «Чорноморець U-17» 9 1 1 7 7:28 4

Шахматка

Тур 9
04.02.2023 УТБ "Архітекторська" ФК «Чорноморець U-17» 1:7 ФК "Малиновськ"
04.02.2023 УТБ "Архітекторська" ФСК «Хаджибей U19» 0:3 СК «Енергетик» (м. Теплодар)
04.02.2023 Титан Одеса 0:3 Атлетик
04.02.2023 УТБ "Архітекторська" ФСК "Хаджибей" 1:2 ДЮФК "Атлетик U19"
02.02.2023 ФК ТО4КА 2:2 ФК "Чорноморець U19"
02.02.2023 ФК "Південна Пальміра" НГУ 0:1 ФК "Реал-Фарма"
Тур 8
07.02.2023 УТБ "Отрада" ФК "Південна Пальміра" НГУ 2:0 ФСК «Хаджибей U19»
29.01.2023 УТБ "Архітекторська" Атлетик -:- ФК "Реал-Фарма"
29.01.2023 УТБ "Архітекторська" СК «Енергетик» (м. Теплодар) 1:1 ФК ТО4КА
28.01.2023 УТБ "Архітекторська" Титан Одеса 1:1 ФК "Малиновськ"
28.01.2023 УТБ "Архітекторська" ФК "Чорноморець U19" 2:1 ДЮФК "Атлетик U19"
28.01.2023 УТБ "Архітекторська" ФСК "Хаджибей" 1:1 ФК «Чорноморець U-17»
Тур 7
25.01.2023 УТБ "Архітекторська" Атлетик 5:2 ФК "Південна Пальміра" НГУ
22.01.2023 УТБ "Архітекторська" ФК ТО4КА 0:3 ФСК «Хаджибей U19»
22.01.2023 УТБ "Архітекторська" ФСК "Хаджибей" 2:2 Титан Одеса
22.01.2023 УТБ "Отрада" ДЮФК "Атлетик U19" 2:0 СК «Енергетик» (м. Теплодар)
22.01.2023 УТБ "Архітекторська" ФК "Реал-Фарма" 1:1 ФК "Малиновськ"
21.01.2023 УТБ "Архітекторська" ФК "Чорноморець U19" 2:1 ФК «Чорноморець U-17»
Тур 6
14.01.2023 УТБ "Архітекторська" ФСК «Хаджибей U19» 0:0 ДЮФК "Атлетик U19"
14.01.2023 УТБ "Архітекторська" ФСК "Хаджибей" 0:3 ФК "Реал-Фарма"
14.01.2023 УТБ "Архітекторська" ФК "Чорноморець U19" 1:2 Титан Одеса
13.01.2023 УТБ "Архітекторська" ФК "Малиновськ" 0:0 Атлетик
11.01.2023 УТБ "Архітекторська" СК «Енергетик» (м. Теплодар) 4:0 ФК «Чорноморець U-17»
Тур 5
24.01.2023 с. Усатове ФСК «Хаджибей U19» 0:2 ФСК "Хаджибей"
18.01.2023 УТБ "Архітекторська" ФК "Чорноморець U19" 1:1 СК «Енергетик» (м. Теплодар)
29.12.2022 УТБ "Архітекторська" ДЮФК "Атлетик U19" 1:3 Атлетик
29.12.2022 УТБ "Архітекторська" ФК "Реал-Фарма" 4:1 ФК «Чорноморець U-17»
28.12.2022 УТБ "Архітекторська" ФК "Малиновськ" 1:0 ФК ТО4КА
01.12.2022 УТБ "Архітекторська" ФК "Південна Пальміра" НГУ -:- Титан Одеса
Тур 4
10.01.2023 Атлетик 3:0 ФК "Чорноморець U19"
25.12.2022 УТБ "Архітекторська" ФСК «Хаджибей U19» 1:4 Титан Одеса
25.12.2022 УТБ "Архітекторська" ФСК "Хаджибей" 1:2 ФК "Малиновськ"
25.12.2022 УТБ "Архітекторська" ФК "Реал-Фарма" 2:1 СК «Енергетик» (м. Теплодар)
24.12.2022 УТБ "Архітекторська" ФК «Чорноморець U-17» 1:3 ФК ТО4КА
24.12.2022 УТБ "Архітекторська" ФК "Південна Пальміра" НГУ 1:0 ДЮФК "Атлетик U19"
Тур 3
25.01.2023 УТБ «Архітекторська» ФК "Малиновськ" 1:0 ФК "Чорноморець U19"
21.12.2022 с. Усатово ФСК «Хаджибей U19» 1:1 ФК "Реал-Фарма"
21.12.2022 УТБ "Архітекторська" ДЮФК "Атлетик U19" 2:0 ФК «Чорноморець U-17»
18.12.2022 УТБ "Архитекторская" Титан Одеса 1:3 ФК ТО4КА
18.12.2022 УТБ "Архитекторская" СК «Енергетик» (м. Теплодар) 0:2 Атлетик
17.12.2022 УТБ "Архитекторская" ФК "Південна Пальміра" НГУ 6:1 ФСК "Хаджибей"
Тур 2
14.12.2022 УТБ «Архітекторська» ДЮФК "Атлетик U19" 1:4 Титан Одеса
14.12.2022 УТБ «Архітекторська» ФК ТО4КА 0:0 ФК "Реал-Фарма"
11.12.2022 УТБ «Архітекторська» СК «Енергетик» (м. Теплодар) 1:6 ФК "Малиновськ"
11.12.2022 УТБ «Архітекторська» Атлетик 5:1 ФСК «Хаджибей U19»
10.12.2022 УТБ «Архітекторська» ФК "Чорноморець U19" 1:1 ФСК "Хаджибей"
10.12.2022 УТБ «Архітекторська» ФК «Чорноморець U-17» 2:1 ФК "Південна Пальміра" НГУ
Тур 1
14.12.2022 УТБ "Архитекторская" ФК "Південна Пальміра" НГУ 1:0 ФК "Чорноморець U19"
07.12.2022 УТБ "Архитекторская" ФК "Реал-Фарма" 9:2 ДЮФК "Атлетик U19"
04.12.2022 УТБ "Архитекторская" Атлетик 0:1 ФК ТО4КА
04.12.2022 УТБ "Архитекторская" ФСК "Хаджибей" 2:0 СК «Енергетик» (м. Теплодар)
04.12.2022 УТБ "Архитекторская" ФК "Малиновськ" 5:0 ФСК «Хаджибей U19»
03.12.2022 УТБ "Архитекторская" Титан Одеса 4:0 ФК «Чорноморець U-17»

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 5
01.12.2022 00:00 УТБ "Архітекторська" ФК "Південна Пальміра" НГУ -:- Титан Одеса
Тур 6
Дата не введена ФК ТО4КА -:- ФК "Південна Пальміра" НГУ
Тур 8
29.01.2023 12:00 УТБ "Архітекторська" Атлетик -:- ФК "Реал-Фарма"
Тур 10
11.02.2023 00:00 УТБ "Архітекторська" СК «Енергетик» (м. Теплодар) -:- ФК "Південна Пальміра" НГУ
11.02.2023 00:00 УТБ "Архітекторська" ФК «Чорноморець U-17» -:- Атлетик
11.02.2023 00:00 УТБ "Архітекторська" ФСК «Хаджибей U19» -:- ФК "Чорноморець U19"
12.02.2023 00:00 УТБ "Архітекторська" ФК "Реал-Фарма" -:- Титан Одеса
12.02.2023 00:00 УТБ "Архітекторська" ФК ТО4КА -:- ФСК "Хаджибей"
12.02.2023 00:00 УТБ "Архітекторська" ДЮФК "Атлетик U19" -:- ФК "Малиновськ"
Тур 11
Дата не введена ФК «Чорноморець U-17» -:- ФСК «Хаджибей U19»
Дата не введена ФК "Малиновськ" -:- ФК "Південна Пальміра" НГУ
Дата не введена Титан Одеса -:- СК «Енергетик» (м. Теплодар)
Дата не введена ФК ТО4КА -:- ДЮФК "Атлетик U19"
Дата не введена Атлетик -:- ФСК "Хаджибей"
Дата не введена ФК "Чорноморець U19" -:- ФК "Реал-Фарма"